Drito pramogos

Drifting activities

Our team offers adrenaline rides with our pilots!

SideToSide Drift Taxi

Adrenaline flicker sitting next to the best racers! #SideToSideDriftTaxi

Drifting with SIDE to SIDE Drift Team, this is a gift for extreme driving and speed lovers who want even more sophisticated sensations. Fill your free time with adrenaline!

During the service, you will sit next to a professional drifter, which will reveal all of the powerful Nissan S13 with an impressive Toyota engine. The car meets the safety requirements, and you will be given a helmet and will be sewn with special safety belts.
While slipping sideways for a few minutes, it will be enough to feel the speed, loads, power, and when you get out of the car you will be full of excitement and adrenaline! Get to the extreme car driving and side-slip adventure.

Give your invaluable experience and skills to yourself and your friends !!!
#SideToSideDriftTaxi

Try it yourself

Test the 300-horsepower Nissan S13 drift bolide by yourself. #DriftinkPats

You’ll drive a Nissan S13 drift car that even has it
300 hp engine and rear wheel drive.
The professional SIDE to SIDE Drift Team instructor will take a briefing on the technique of drifting and provide tips on how to properly slip sideways.
After the first ride the instructor will tell the mistakes and advise
how to handle the course correctly. Then two are waiting
rides
The track configuration is simple – one circle
shape and eighth form trajectories that will be needed
combine one ride. You will have three runs out of the whole.

Give your invaluable experience and skills to yourself and your friends !!!
#DriftinkPats

Drift academy

Want to learn to drift but do not know where to start? We will help you!

The SIDE to SIDE Drift Team, a well-known team of professional drifters, has won numerous awards in various competitions offering you to master the Drift Car! Drifting is the fastest growing car sport in the world. The SIDE to SIDE Drift Team provides an excellent opportunity to test your strength, learn how to steer a slippery car and “drift” with a tailor-made, tip-driven armored Nissan S13 with a 4.0-liter BMW engine. The training will be conducted by a professional “drifting” pilot who will not only tell you about the peculiarities of this sport, but will also teach you the “drift” delicacies. Go on the track!

Do you have any questions?
Write to us:
info@sidetoside.lt

Registration

Orders

For items please contact the following contacts

Side To Side drift team

Strong and always ready for challenges!

Edgaras Kilbovskis

Vairuotojas | Nissan S13

Deividas Kilbovskis

Vairuotojas | Nissan S13

Marius Klimas

Vairuotojas | Nissan S13

Ramūnas Petkevičius

Vairuotojas | Nissan S13

Ernestas Vaišvilas

Vairuotojas | Nissan S13

Mindaugas Maslauskas

Vairuotojas | Nissan S13

Arnas Kazokevičius

Vairuotojas | Nissan S14

Gediminas Levickas

Vairuotojas | Nissan S13

Darius Jurčiukonis

Komandos Vadovas

Contacts

If you have any questions or want to register for a drift taxi ride call the phone below, write an email. mail or fill in the contact form below, we will contact you as soon as possible.

Phone: +370 650 97799
E-mail: info@sidetoside.lt

Your basket is currently empty.

Return to shop

Login

Mūsų komanda

Mūsų komandos geriausios akimirkos

Mūsų komanda

Mūsų komandos geriausios akimirkos

„Driftlandas“ – tokia vieta Vilniuje, kur šonaslydžio entuziastai gali negailestingai suplėšyti visas padangas, nesislėpdami nuo policijos valdyti šonu slystantį automobilį, treniruotis, treniruotis ir dar kartą treniruotis. Trumpai tariant – tai „drifterių“ rojus, kurį prižiūri šio sporto komanda „SideToSide“, o visa šio rojaus erdvė priklauso „N40“ vyrų autoklubui, kurie čia leidžia pašėlti ne tik padangų svilintojams, bet ir automobilių slalomo virtuozams…

Kol vieni ilgojo savaitgalio metu ilsėjosi, kiti tuo metu dalyvavo šonaslydžio varžybose dviejose valstybėse. „Side To Side“ komandai paskutinė balandžio mėnesio savaitė, kuomet teko baigti visus paruošiamuosius technikos darbus, ir pats savaitgalis buvo kaip reikiant įtemptas. Trys komandos nariai sekmadienį dalyvavo šonaslydžio varžybose Baltarusijoje, o kiti du tuo pat metu slydo šonu Utenoje…

Šeši vyrukai ir viena mergina. Darius, Gediminas, Karolis, Arnas, Gediminas, Lauras ir Emilija. Tai septyni šoninio slydimo komandos „Side To Side“ nariai, kurie su nekantrumu laukia jau netrukus beprasidėsiančio 2017 metų sezono…

Prie pusiaukelės artėjant šiųmetinėms Lietuvos drifto semi-pro klasės pirmenybių kovoms – ateinantį savaitgalį (birželio 18 d.) Panevėžyje vyks jau trečiojo etapo kovos – organizatoriams tenka šiek tiek daugiau rūpesčių, nei buvo galima tikėtis lenktynių sezono išvakarėse. Komandos „SideToSide“ vyrai, prisiėmę atsakomybę už šių varžybų kokybę, turi sukti galvą ne tik dėl to, kaip paruošti saugias ir sportininkams įdomias trasas, kaip pasirūpinti miniomis žiūrovų, kaip po finišo sutvarkyti teritoriją, bet ir anoniminių bambeklių chorui įrodinėti, kad šonaslydis – tikras sportas.

Pramoniniame sostinės pakraštyje, V. A. Graičiūno gatvėje įsikūrusio N40 vyrų autoklubo teritorijoje sekmadienį vyko neįprasta „vestuvių“ ceremonija: tirštais dūmų kamuoliais iš po slystančių automobilių ratų ir lengvai išprotėjusiu variklių riaumojimu buvo vainikuotas bendradarbiavimo susitaromas tarp drifterių komandos „Side to Side“ ir N40 vyrų autoklubo…

Kiekvienais metais, kukliame Lietuvos auto-sporto pasaulyje atsiranda bent po kelias naujas komandas. Nesvarbu ar tai būtų ralis, žiedas ar driftas. Tačiau jeigu panagrinėtume kiekvieną auto-sporto šaką, daugiausiai naujų komandų atsiranda drifte. Ką tik pradėję arba ne vienerius metus automobilį skersai statantys entuziastai nusprendžia susiburti į stiprų kumštį ir bendromis jėgomis siekti aukštesnių rezultatų ir kas be ko – laimėti Lietuvos drifto čempionato karūną.

Ar Tau patinka tai ką darome mes? Tu gali padėti mums dar labiau tobulėti skirdamas savo 2 % gyventojų pajamų mokesčio. Tau tereikia prisijungti prie EDS sistemos ir pateikti FR0512 v.3 formą arba užpildyti ją artimiausiame VMI skyriuje, o mes tardami riebų AČIŪ pažadam nepamirštamą sezoną!

Mūsų rekvizitai:
VšĮ Greičio spektras
Į.K.: 303241536
Adresas: Žvejų g. 14A, LT-09310 Vilnius
A.S.: LT637300010138310737

Drifto pramogos

Mūsų komanda siūlo adrenalino kupinus pasivažinėjimus su mūsų pilotais!

SideToSide Drift Taxi

Adrenalino pliūpsnis sėdint šalia geriausių lenktyninkų! #SideToSideDriftTaxi

Slydimas šonu su „SIDE to SIDE Drift Team“, tai dovana ekstremalaus vairavimo bei greičio mėgėjams, kurie trokšta dar aštresnių pojūčių. Pripildykite savo laisvalaikį adrenalino!

Paslaugos metu sėdėsite šalia profesionalaus drifterio, kuris Jums atskleis visas galingo Nissan S13 su įspūdingu Toyota varikliu galimybes. Automobilis atitinka saugumo reikalavimus, o Jums bus suteiktas šalmas ir būsite prisegti specialiais saugos diržais.
Nors slydimas šonu tuks kelias minutes, to pakaks, kad pajustumėte greitį, apkrovas, galią, o išlipus iš bolido būtumėte kupinas įspūdžių ir adrenalino! Pasinerk į ekstremalų automobilio vairavimą ir šoninio slydimo nuotykį.

Dovanokite neįkainojamą patirtį ir įgūdžius sau ir savo draugams !!!
#SideToSideDriftTaxi

Driftink Pats

Išbandyk 300 arklio galių drifto bolida pats. #DriftinkPats

Jūs pats vairuosite drifto bolidą atitinkantį visus saugumo reikalavimus ir turintį net
300 AG variklį bei galinius varomuosius ratus.
Profesionalus „SIDE to SIDE Drift Team“ instruktorius praves instruktažą apie driftinimo techniką bei suteiks patarimų, kaip taisyklingai slysti šonu.
Po pirmojo važiavimo instruktorius pasakys klaidas bei patars,
kaip taisyklingai įveikti trasą. Tuomet laukia du įskaitiniai
važiavimai.
Trasos konfigūracija paprasta – viena apskritimo
formos ir aštuoneto formos trajektorijos, kurias reikės
sujungti vienu važiavimu. Iš Viso turėsite tris važiavimus.

Dovanokite neįkainojamą patirtį ir įgūdžius sau ir savo draugams !!!
#DriftinkPats

Drifto akademija

Nori išmokti slysti šonu bet nežinai nuo ko pradėti? Mes tau padėsime!

„SIDE to SIDE Drift Team“ – žinoma profesionalių „drifterių“ komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose siūlo Jums įvaldyti „drifto“ bolidą! „Driftingas“ – tai greičiausiai populiarėjantis automobilių sportas pasaulyje. „SIDE to SIDE Drift Team“ suteikia puikią galimybę išbandyti savo jėgas, išmokti valdyti slystantį automobilį ir „driftinti“ su specialiai paruoštu, galu varomu bolidu, „Nissan“ S13 su BMW 4,0 l varikliu. Šonaslydžio mokymus ves profesionalus „driftingo“ pilotas, kuris ne tik papasakos apie šio sporto ypatumus, bet ir išmokys „drifto“ subtilybių. Pirmyn į trasą!

Turite klausimų?
Parašykite mums:
info@sidetoside.lt

Registracija

Pasirinkite kaip praleisite savaitgalį - Drift taxi, Driftink pats su instruktoriumi arba Drifto akademija, įveskite savo duomenis ir mes susisieksime su Jumis!

Užsakymas

Dėl prekių kreipkitės žemiau esančiuose kontaktuose

Side To Side drifto komanda

Energingi ir visada pasiruošę iššūkiams!

Edgaras Kilbovskis

Vairuotojas | Nissan S13

Deividas Kilbovskis

Vairuotojas | Nissan S13

Marius Klimas

Vairuotojas | Nissan S13

Ramūnas Petkevičius

Vairuotojas | Nissan S13

Ernestas Vaišvilas

Vairuotojas | Nissan S13

Mindaugas Maslauskas

Vairuotojas | Nissan S13

Arnas Kazokevičius

Vairuotojas | Nissan S14

Gediminas Levickas

Vairuotojas | Nissan S13

Darius Jurčiukonis

Komandos Vadovas

Kontaktai

Jeigu turite klausimų ar norite užsiregistruoti drift taxi pasivažinėjimui skambinkite žemiau nurodytu telefonu, rašykite el. paštu arba užpildykite šalia esančią kontaktų formą, susisieksime kuo skubiau.

Tel. nr: +370 650 97799
El. paštas: info@sidetoside.lt